Klan EFP

Opis forum


  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Ja też mam coś ważnego do zaproponowania

#1 2011-11-06 21:23:44

Wiedzmin_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-03
Posty: 129
Punktów :   

Ja też mam coś ważnego do zaproponowania

Propozycja ok1991 przyniosła sukces mamy nowego członka w klanie o niku IceMystery ( nie wspominam o byłym klanowiczu xxxrorxxx ktory podobno był w klanie [ ja go niestety nie pamiętam] )  .
Korzystając z okazji pragnę także zaproponować taki oto pomysł na poprawienie naszej maszyny rekrutacyjnej klanu: zauważyłem ze to prawo 2 które mnie się bardzo podoba nie jest przestrzegane a szkoda bo uważam to 2 prawo za bardzo dla naszego klanu potrzebne. Proponuje reformacje tego prawa : chciał bym aby wódz zmieniał szamana automatycznie jeśli przekroczy on limit czasu 2 tygodnie . proponuje wydłużenie czasu do 2 tygodni dzięki temu wódz nie będzie się musiał tak męczyć nad podmienianiem szamanów. Uważam także ze w tej sytuacji jakiej klan się znalazł powinno być zawsze 5 szamanów których aktywność nie przekracza 2 tygodni. - to ogólna propozycja była teraz przeniesiemy rozważania na szczegóły tej oby nowej ustawy:
I. jeśli szamana nie ma ponad 14 dni ( wódz może robić przegląd co np piątek) zdejmuje go ze stanowiska jeśli ma na jego miejsce zastępcę. wódz wybiera zastępcę w następującej kolejności:
1.wybiera kogo uważa za odpowiednią osobę ( oczywiście jeśli wódz nie chce kogoś na szamana kto budzi pojedzenia to go nie musi wybrać to do pozostałych punktów informacja).
2. wybiera tego który zostanie wybrany na forum klanu
3. wybiera tego kto się sam zgłosi na forum
4. wybiera tego który jest już w klanie od pół roku nie budzi zastrzeżeń nie wydaje się podejrzany a jest aktywny na b net, nawet jeśli nie ma konta na forum klanu
5. jeśli osoba nie jest pol roku w klanie zawsze ktoś może za nią poręczyć wtedy jest równa osobie które przebywa w klanie pół roku .

ufff się ale się napracowałem

Offline

 

#2 2011-11-07 20:11:28

 Xsander

Radny

6072595
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 30
Punktów :   

Re: Ja też mam coś ważnego do zaproponowania

Ciekawy pomysł trzeba by było się na tym zastanowić, albo zrobić głosowanie.

Offline

 

#3 2011-12-21 09:08:24

Wiedzmin_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-03
Posty: 129
Punktów :   

Re: Ja też mam coś ważnego do zaproponowania

Mam nowe punkty:
6.jeśli wódz nie może się zdecydować kogo wybrać na szamana może zarządzić pojedynek uczestnicy pojedynku lub wódz mogą wybrać mapę pojedynkową.
Była na forum kiedyś reputacja- medale: 7szaman o złej reputacji może zostać wyzwany na pojedynek jeśli wódz się zgodzi, wszystkie wyzwania musza być oficjalne czyli umieszczone na forum klanu.

Ostatnio edytowany przez Wiedzmin_PL (2011-12-21 09:08:55)

Offline

 

#4 2012-04-29 19:00:08

Slaj

Steamowiec

Zarejestrowany: 2011-09-01
Posty: 117
Punktów :   

Re: Ja też mam coś ważnego do zaproponowania

Widzę, że jak na razie nikt nic z tymi poprawkami nie zrobił. Jako szaman wnoszę, aby zwrócić na to uwagę ponownie.

Offline

 
  • Index
  •  » Pomysły
  •  » Ja też mam coś ważnego do zaproponowania

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plthoriaots zarzadzanie2013