#1 2012-05-18 23:26:08

Slaj

Steamowiec

Zarejestrowany: 2011-09-01
Posty: 117
Punktów :   

Wasze ulubione mapy

Zachęcam Was do pisania w tym temacie Waszych ulubionych map do Warcrafta 3 The Frozen Throne. Mogą być to typy map, serie lub konkretne nazwy.

Offline

 

#2 2012-07-23 13:22:52

Wiedzmin_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-03
Posty: 129
Punktów :   

Re: Wasze ulubione mapy

Chciałem tylko zauważyć że coraz mniej Klanowiczów gra w warcrawta 3 i tak jak kiedyś klan polegał na integracji w okół gier klanowych , tworzeniem map , opinii o najróżniejszych grach tak teraz już tej funkcji nie spełnia. Gdy zawodnicy drużyny piłkarskiej przestają grać w piłkę spoidło znika drożyna się rozpada. Pytanie brzmi co nas spaja prócz wspólnej przeszłości? I drugie po co ma istnieć takie zgrupowanie jak to forum klan ? Nie piszę o tym że klan należy rozwiązać a forum zamknąć ale to się stanie , szkoda by mi było gdyby ten klan któremu tyle czasu poświeciłem o tak porostu  się rozpadł a każdy z nas pójdzie w inną stronę . Napisałem to w odpowiedzi na ten post nade mną i na ten slaja: "Masz rację. Ale co można zrobić działając we dwóch w wielkim klanie?". <- Tak nie pisze człowiek który widzi sens tego klanu , nie mówię  ze nie masz racji bo , niestety nie mam wam nic innego do zaoferowania prócz mojej rady lub pomocy na forum klanu , a to bardzo możliwe że to mało aby ten klan mógł  przetrwać .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl