#46 2012-12-25 01:45:04

 Xsander

Radny

6072595
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 30
Punktów :   

Re: Zapisy na Wodza

Nie ma nikogo innego , no chyba ze ty masz bo ja ostatnio rzadko zaglądam na w3, jak by nie było to ten klan już trochę na siłę ciągnięty bo się  nic w nim nie dzieje mało kto wchodzi na forum, mało osób z klanu wogule gra razem są bo są w klanie, ale szkoda klanu który przetrwał tyle lat, wodzem powinien być ktoś kto ma choć trochę ambicji tak sądzę, niemniej jednak teraz chyba gra o wiele mniej ludzi nisz jakieś 3-4 lata temu, to też jest coraz mniej aktywnych graczy i klan tak czy siak może nie przetrwać.

Ostatnio edytowany przez Xsander (2012-12-25 01:46:44)

Offline

 

#47 2012-12-30 19:34:12

Wiedzmin_PL

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-03
Posty: 129
Punktów :   

Re: Zapisy na Wodza

Ja się całkowicie z tobą zgadzam . 

Po co ciągniemy ten klan dlaczego ?Aby ma ambicja przetrwała aby dawna historia przetrwała? Kto chce mu poświęcać swój czas i po co ? Jaki tego cel skoro i tak już my nie zamierzamy grać? Co nas łączy ? Będziemy żyli czy się rozpadnie czy nie w podobnym stanie nie będzie to miało większego wypływu. A mimo wszystko Chce aby przetrwał ale dlaczego?  Bo spędziłem dużo czasu i brałem udział w jego istnieniu? Bo mam ,,sporą,, wiedzę na temat warcrafta 3   i byłem bardzo dobry w niejednej grze ? Bo znałem wiele osób z klanu z którymi wielokrotnie grałem ? Dla ambicji bo ten klan jest może i najstarszy i już bardzo długo w nim jestem? Może dlatego jestem aby poznać odpowiedź na to pytanie?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl